Італійські меблеві магазини в Шарджі: підбірка кращих магазинів для покупки стильних меблів

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Якщо ви хочете купити італійські меблі в Шарджі, але не знаєте, де шукати, то наша компанія Italmebeli готова допомогти вам з індивідуальним підбором. У цій статті ми склали список кращих італійських меблевих магазинів, які можуть запропонувати вам наймодніші і стильні предмети меблів. Ми також надаємо інформацію про кожен магазин, включаючи адресу, години роботи, бренди, представлені в магазині, і ціни.

Кращі італійські меблеві магазини в Шарджі: список для вашої зручності

1. Меблі Aati

Aati Furniture – один з кращих італійських меблевих магазинів в Шарджі. У нас ви знайдете широкий вибір якісних італійських меблів від відомих брендів, таких як Natuzzi, Calligaris і Molteni. Адреса: Street 8, Al Quoz Industrial Area 1, Дубай. Час роботи: щодня з 10:00 до 22:00. Ціни: високі.

2. Меблі Casa Mia

Casa Mia Furniture – ще один чудовий магазин, який пропонує якісні італійські меблі. Вони представляють такі меблеві бренди, як B&B Italia, Poliform і Flexform. Адреса: Al Quz Street, Дубай. Час роботи: щодня з 09:00 до 21:00. Ціни: середні.

3. IDdesign

iDdesign – датський меблевий бренд, який пропонує широкий вибір італійських меблів. Тут ви знайдете меблі від таких брендів, як Fama, Leolux і Stressless. Адреса: Al Quz Street, Дубай. Час роботи: щодня з 10:00 до 22:00. Ціни: середні.

4. Чаттелі та багато іншого

Chattels & More – магазин, який пропонує широкий вибір італійських меблів від відомих брендів, таких як Porro, Cattelan Italia і Glas Italia. Адреса: Al Quz Street, Дубай. Час роботи: щодня з 09:30 до 20:30. Ціни: високі.

5. Casa Milano

Casa Milano – магазин, який пропонує італійські меблі преміум-класу від таких брендів, як Minotti, Poltrona Frau і Baxter. Адреса: Al Quz Street, Дубай. Час роботи: щодня з 10:00 до 21:00. Ціни: дуже високі.

Порівняльна таблиця для італійських меблевих магазинів в Шарджі:

МагазинАдресаРежим роботиБрендівЦіни
Меблі AatiStreet 8, Al Quoz Industrial Area 1, Дубайщодня з 10:00 до 22:00Натуцці, Каллігаріс, МолтеніВисокий
Меблі Casa MiaВулиця Аль-Куоз, Дубайщодня з 09:00 до 21:00B& B Italia, Poliform, FlexformСередній
IDdesignВулиця Аль-Куоз, Дубайщодня з 10:00 до 22:00Fama, Leolux, StresslessСередній
Чаттелі та багато іншогоВулиця Аль-Куоз, Дубайщодня з 09:30 до 20:30Porro, Cattelan Italia, Glas ItaliaВисокий
Casa MilanoВулиця Аль-Куоз, Дубайщодня з 10:00 до 21:00Мінотті, Польтрона Фрау, Бакстердуже високий

Як бачите, Шарджа пропонує безліч італійських меблевих магазинів на будь-який гаманець і смак. Сподіваємося, що наш список кращих магазинів допоможе вам вибрати ідеальні італійські меблі для вашого будинку. І не забувайте, що якщо вам потрібен індивідуальний підбір меблів, то наша компанія Italmebeli завжди готова допомогти вам у цьому питанні. Зв'яжіться з мріями і ми допоможемо вам створити красивий і комфортний будинок за допомогою італійських меблів. Сподіваємося, наш список магазинів в Шарджі виявився для вас корисним!

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts