Китайський ментальність

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кожна нація має риси національного характеру, які формуються століттями і не піддаються змінам в глобальному плані з плином часу. Китайська ментальність є своєрідним дзеркальним образом національного менталітету європейців. Для нас, поведінка китайців в життєвих ситуаціях іноді здається занадто дивним. Хоча рідна Китайська і не помітить нічого особливого в діях земляка. Особливості, з якими відвідувачі зустрічають, здивують і приваблюють, а іноді і відлякують туристів. Будемо мати справу з особливостями менталітету китайського народу.

Що таке менталітет

Менталітет є "життя разом" риси характеру в одному люди. Таким чином, немає досконалої або незадовільної якості, які могли б характеризувати менталітет одного народу. Крім того, менталітет був сформований протягом століть, отже, справжність національного характеру. Особливі риси країни роблять його унікальним і відмінним від інших народів.

Менталітет певних людей залежить від багатьох зовнішніх і внутрішніх чинників:

  • Сусідства з країнами;
  • Кліматична та Географічна особливість країни проживання людей;
  • Культури
  • І, звичайно ж, історія.

Позитивні характеристики

Від позитивних в китайській ментальності: мировість, терпіння, дисципліна, патріотизм, згуртованість. Багато чинників вплинули на формування цих якостей. Єдність, патріотизм, дисципліна зростала на основі природи китайської діяльності. В давні часи Китайська активність була пов'язана з природними умовами і ресурсами. Постійні стихійні лиха мотивувало створення виробництва, яке не постраждає від негативних наслідків тайфунів і повеней. Але він узяв народ на організацію своєї колективної роботи. З-за більшості людей, що живуть у відносно невеликих районах, індивідуалізм знецінених, і там була риса характер-колективізм і патріотизм.

Китайці мають добре розвинену здатність економити. І є пояснення. Через обмежені ресурси, китайські люди неймовірно ретельно про все, що оточує їх. Прагматизм допомагає досягти своїх цілей навіть у найсприятливіших умовах з постійною економікою.

негативні моменти

Незважаючи на позитивні якості китайської ментальності, ми також підкресємо негативні риси свого національного характеру.

У найкращому вигляді культ матеріалу і його переваги над духовним не впливають на сприйняття світу. Скрупульозного ставлення до речей викликає багато проблем. Прикладом є одна історія з життя китайського, відомої всьому світові-війна з горобцями. У ту епоху, китайський уряд вважав за необхідне, щоб зменшити кількість горобців, які принесли збитки на зернових полях. За те ж керівництво і оплачується.

Патріотизм, безумовно, є важливою рисою в житті знаючий громадянин. Для китайців, цей термін трохи змінений. Ці люди є упередженими по відношенню до інших народів, вважаючи себе єдиною гідним нації з багатою історією та культурою.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts

Leave a Reply