Як вибрати сучасну кухню і на що звернути увагу?

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Кухня – це спеціальне приміщення для будь-якої квартири, в якому щодня готується їжа, обговорюються сімейні справи. Тому так важливо, щоб в ньому було комфортно всім членам сім'ї. Найпростіше це зробити, щоб оформити кухню в сучасному стилі. Сучасні кухні виділяються не тільки на фото, вони вигідно підкреслюють всі переваги в інтер'єрі, досить яскраві і красиві. Завдяки різноманітності підходів до реалізації, зібрати власну сучасну кухню не складе труднощів. Є кілька важливих речей, про які слід пам'ятати.

Ключові аспекти облаштування сучасної кухні

Перш за все, варто пам'ятати про кілька моментів:

  • Продумуючи конфігурацію – слід чітко скласти список предметів, якими ви обов'язково будете користуватися щодня. Наприклад, якщо ви використовуєте кухонний острівець, він вам не потрібен. До цих же аспектів можна віднести розташування мийки, наявність барної стійки і кількість кухонної техніки для приготування їжі;
  • використовувані матеріали – в залежності від виділеного бюджету можна використовувати дерево, пластик, бетон, штучний або натуральний камінь. Досить просто пам'ятати, що натуральні матеріали більш довговічні, а пластик і скло дозволяють регулярно оновлювати зовнішній формат кухні;
  • система зберігання – кухня передбачає одночасне розміщення посуду, продуктів, побутової техніки. Тому рекомендується заздалегідь продумати приблизні обсяги необхідних комодів і ящиків. Можна використовувати різноманітні пенали, комоди, відкриті і закриті полиці. Найголовніше, рекомендується розміщувати їх не вище людського зросту. В іншому випадку вам просто не буде комфортно ними користуватися;
  • побутова техніка – завдяки різноманітності техніки не складе труднощів вибрати ту, яка підкреслить привабливість вашого інтер'єру. При необхідності можна просто зберігати техніку, якою ви рідко користуєтеся або заховати її за фальш-панелями. Але для останнього варіанту підійдуть тільки вбудовані варіанти;
  • система освітлення – на відміну від інших приміщень, на кухні необхідно створити багаторівневе освітлення. Світильники повинні знаходитися на стелі, над робочою зоною, над місцем прийому їжі.

Не варто забувати також про кількість і розташування розеток, якості використовуваної фурнітури, організації робочого місця. Це дрібниці на перший погляд, але в разі недбалого ставлення ви просто відчуєте дискомфорт в процесі приготування їжі.

Актуальні оздоблювальні матеріали

Сучасна кухня – це не тільки стиль, але і комфорт. Продумане кухонне приміщення не тільки привабливо виглядає на фото, воно зручно розташоване щодня. Тому варто уважно розглянути всі можливі матеріали, які можна використовувати для обробки приміщення.

Особливу увагу слід приділити стінам. Важливо, щоб вони були стійкі до перепадів температур, жиру і пилу, відмінно протистояли волозі. В іншому випадку ремонтні роботи потрібно буде проводити раз в кілька місяців. Остаточний вибір оздоблювальних матеріалів проводиться в залежності від стильового напрямку приміщення.

Так, для мінімалізму або хай-тека досить покрити стіни спеціальною фарбою, яка протистоїть волозі і легко очищається від жиру і бруду. Для більш класичного інтер'єру можна використовувати спеціальні панелі, виготовлені з натурального дерева і покриті товстим шаром лаку. Так що можна не переживати з приводу того, що дерев'яна поверхня швидко прийде в непридатність. В якості матеріалів для декору можна легко використовувати метал, скло або камінь, в тому числі штучний.

При облаштуванні стелі можна використовувати як натяжні глянцеві конструкції, так і відтворити багаторівневі конструкції. Головне пам'ятати, що обидва варіанти злегка «з'їдають» висоту приміщення, тому для маленьких кухонь вони не підходять. В цьому випадку можна використовувати декоративну штукатурку, яка проста в нанесенні і досить невибаглива в догляді.

Щоб вибрати матеріали для підлоги на кухні, слід використовувати керамограніт. Матеріал відрізняється не тільки стійкістю до фізичного стирання, але і не вбирає вологу і пил, за ним легко доглядати. Навіть якщо налити на нього жирне блюдо, досить скористатися звичайним миючим засобом для усунення плями. Інші матеріали майже не можуть похвалитися такою стабільністю.

Вибираючи фасади для сучасної кухні, ви не обмежуєтеся пластиком і металом. Ви зможете скористатися будь-яким доступним варіантом. При цьому колірна гамма може як доповнювати загальний колірний фон, так і виступати в ролі контрасту. Відмінним рішенням для сучасної кухні стане використання глянцевих фасадів, без ручок. Використання спеціальної фурнітури дозволяє відкрити дверцята простим натисканням на край. Найголовніше, на що слід звернути увагу при виборі матеріалів і обробки – це те, що на сучасній кухні немає химерності. Матеріали можна використовувати найдорожчі і якісні, головне, щоб вони виглядали мінімалістично.

Але, сучасна кухня дозволяє використовувати найрізноманітніші акценти – текстиль, живі квіти. Головне, щоб вони виглядали органічно і не виходили із загального стильового напрямку. В якості акценту можна використовувати оригінальну люстру з металу і скла.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts