Як облаштувати передпокій в італійському стилі — поради та рекомендації

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

При облаштуванні кожного приміщення необхідно звертати увагу і дотримуватися безліч нюансів. Особливо у випадку з передпокої. Адже саме з цієї кімнати відбувається знайомство з квартирою або приватним будинком і важливо залишити максимально позитивні емоції. Додатково рекомендується дотримуватися балансу між функціональною цінністю приміщення і його естетичним сприйняттям. Саме тому багато хто воліє облаштовувати прихожі в італійському стилі. При дотриманні деяких рекомендацій можна отримати найстильніше приміщення, яке при цьому не втратить свого первісного сенсу.

Ключові переваги італійського інтер'єру

Італійські прихожі, навіть виконані в сучасному стилі, легко впізнавані серед інших інтер'єрних рішень. Найголовніше — це використання теплих і благородних відтінків, які підкреслять привабливість інтер'єру і ваш смак. Це правило залишається актуальним, навіть з урахуванням всіх сучасних тенденцій і тенденцій. Постарайтеся закрити очі і уявити тепле узбережжя, насичене повітря, терпкість ароматів — це може порадувати як Італію, так і Іспанію.

Італійський благородний стиль можна легко втілити навіть при мінімальних зусиллях. Ключовою перевагою стилю є відчуття комфорту, спокою, надійності. Все, що так необхідно багатьом, більшу частину дня перебуваючи в світі вирішення гострих питань.

Величні аксесуари, нейтральні відтінки, легкість меблів, якість обробки і натуральність використовуваних матеріалів — ключові аспекти, що відрізняють італійський стиль.

При виборі меблів для італійської передпокою слід віддавати перевагу натуральним сортам дерев. Найчастіше використовується волоський горіх, сосна або дуб. Не варто забувати і про покриття лаком, який відтіняє покриття деревини і надає певний відтінок чарівності. Підкреслити благородство інтер'єру можна за допомогою елементів антикварних меблів. Досить використовувати постарілі або старовинні предмети розстановки, покриті декором або елегантною оббивкою.

Вибираючи меблі для передпокою і облаштовуючи приміщення в італійському стилі, варто виділити кілька ключових особливостей:

  • в тому випадку, якщо в кімнаті є вікно, не варто завішувати його важкими шторами, досить використовувати легкий тюль, який би забезпечував стійке джерело світла в приміщення,
  • якщо дозволяє висота приміщення, рекомендується обладнати багаторівневі стелі із застосуванням стельових балок;
  • в якості оздоблювальних матеріалів можуть використовуватися натуральні і міцні матеріали, такі як дерево, бамбук, камінь або ротанг;
  • в якості використовуваних відтінків варто зупинити свій вибір на природних і природних кольорах, наприклад, бежевому, кремовому і оливковому.

По можливості поділ передпокою на функціональні зони рекомендується робити за допомогою високих рослин і дерев в діжках. Вони допоможуть створити ефект вічного зеленого саду, освіживши приміщення.

Передпокій в італійському стилі — як облаштувати?

По можливості вхідні групи слід прикрасити колонами і арками, які допоможуть як прикрасити інтер'єр, так і зонувати простір. Ліпнина і карнизи також можуть використовуватися в якості продуманих таких архітектурних груп. Але, не варто старатися з ними, адже в противному випадку великий ризик захаращувати простір. Найкраще використовувати ліпнину біля вікна, дверей або джерел штучного освітлення.

При виборі меблів перевага віддається мінімальній кількості предметів. Вішалка, банкет, підставка, шафа, дзеркало — краще використовувати кілька предметів, але створити ілюзію вільного простору. Сама меблі повинна бути хорошою, якісною — в пріоритеті шкіра, дерево і дорога тканина. Рама для дзеркала також повинна бути виконана з якісного і якісного матеріалу, який стане додатковою прикрасою інтер'єру.

Купити в Москві меблі в італійському стилі для облаштування передпокою в італійському стилі досить просто. Необхідно лише зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити можливість придбання конкретного товару. Додатково ви отримаєте вичерпну консультацію про необхідність придбання того чи іншого товару.

Итальянская мебель под ключ в любой точке мира напрямую от производителей! Обращайтесь за бесплатной консультацией!
Email: [email protected] Телефон: +393 40 5109357 Skype: alexei9394

Related Posts