Кухня – це головне місце, де сім'я щодня збирається, проводить багато часу на спілкування і прийом їжі. Тому це приміщення слід прикрасити сучасними меблями, багатофункціональною технікою і красивими шторами, які доповнять інтер'єр і зроблять його комфортним.
Варіант No1
Прямі штори з тюлем – класичний варіант оформлення приміщення. Для того щоб створити необхідну ідею інтер'єру, знадобиться 2 штори і один тюль.
Довжина штор, форма, а також додаткові аксесуари залежать від дизайну кімнати і побажань господині.
Варіант No2
Звичайні тюлеві штори можуть бути довжиною в підлогу або довжиною до підвіконня. Прекрасно пропускають світло і повітря, роблять приміщення повітряним і затишним.
Штори на люверсах. Цей варіант популярний відносно недавно. Штори і штори мають великі отвори, через які вона протягується через монтажну смугу. Не варто перевантажувати візерунком на шторах, так як карниз вважається елементом декору.
Варіант No3
М'які ламбрекени – відмінно доповнюють легкий тюль. Варто зробити яскравий контраст між світлим і світлим тюлем і темним ламбрекеном. Варіант форми ламбрекен можна вибрати в залежності від стилізації кухні і її обсягів. Твердий ламбрекен може стати відмінним доповненням до кухні, якщо він йде по всій довжині, невеликою смужкою із закругленими кінцями.
Варіант No4
Римські штори мають лаконічний дизайн, простий у використанні механізм. Підняти шторку можна за допомогою автоматичного підйомника або за допомогою спеціально використовуваного валу. Для маленької кімнати краще використовувати однотонну тканину, у великому приміщенні слід поєднувати 2 – 3 кольори, тоді яскравий акцент кімнати буде на вікні.
Варіант No5
Австрійські штори змогли поєднати в собі відразу дві практичності, одна римська штори – вони можуть підніматися, а друга французька штори – австрійська завіса виконана з легкого матеріалу. Найчастіше вони піднімаються на 2/3, тому верх фіранки плоский, а внизу прикрашений красивими валунами.
Варіант No6
Використовуючи класичну французьку фіранку, потрібно бути готовим, що вона прикрашена святковими рядами драпіровки. Штори не піднімаються вгору і найчастіше мають довжину до підлоги. Але дизайнери створили свою моду, тому є варіанти з довжиною до підвіконня.
Варіант No7
Кисеї – це штори з безлічі тонких ниток, зібраних в пучок або просто рівномірно падаючих. Можна гармонійно зіграти з кольором ниток. Матеріал вважається практичним, він не вбирає жир, пропускає повітря і затримує прямі сонячні промені
Варіант No8
Рулонні штори – займають мінімум місця, виглядають лаконічно, закріплюються над вікном або безпосередньо у вікні. Штори виготовляються з різних матеріалів, тому кожен може вибрати їх в залежності від власних уподобань і фінансових можливостей.
Вибираючи штори для кімнати, потрібно пам'ятати, що в маленькій кімнаті краще повісити легкі тюлі або римські штори, для великих кімнат відмінним варіантом стануть важкі штори з ламбрекеном. Не бійтеся експериментувати і втілювати мрії в реальність.